Tel.: +420 777 13 23 43
u Rechů

Naše služby

Služby

Vína z Jižní Moravy
Vína z Jižní Moravy
31 May 2117
Vinařské tradice jižní Moravy přinášejí spoustu rozmanitých chutí, vůní i zážitků, které můžete odkrýt přímo v našem rodinném penzionu. Spolu s Vinařstvím Košut přinášíme kousek z tajemných vinohrad i na naši sluncem zalitou terasu s výhledem na město Blansko. Společně s panen Košutem jsme pro Vás sestavili vinný lístek tak, aby si každý vybral dle své chuti. Na adrese www.kosut.net najdete kompletní sortiment, pokud by jste měli zájem ochutnat i jiné víno, nejen z našeho lístku, napište nám. Vaše láhev tu na nás bude čekat
Book Now
Snídaně
Snídaně
30 December 2118
Book Now
Večeře
Večeře
29 April 2117
Naše kuchyně je otevřená pouze pro ubytované hosty a to v době snídaní a večeří. Je tím tak zajištěn klid a pohodlí, na kterém si velice zakládáme. Kuchyně je u nás otevřena od úterý do soboty. V neděli a v pondělí Vám rádi doporučíme nejlepší restaurace v okolí. Snídaně podáváme každý den.  Dá se říci, že naše kuchyně je založená na tradičních českých pokrmech jako je jelení guláš nebo tradiční svíčková na smetaně. Nejste na omáčky? Co takhle středně propečený steak? Je toho samozřejmě více, stačí se podívat do našeho jídelního lístku. Za kvalitu jídel zodpovídá šéf kuchyně a spolumajitel pan Miroslav Rech.  
Book Now
Dárkové poukazy na ubytování v Moravském krasu
Dárkové poukazy
09 May 2018
Zaujal vás náš penzion? Hledáte dárek pro vaše blízké? Rádi Vám vytvoříme dárkový poukaz s věnování přímo na míru.  Inspirovat se můžete z našich pobytových balíčků.
Book Now

Booking Form


Otevírací doba naší kuchyně

Večeře:

Pondělí:                    17h – 20 h (od 1.10. do 31.5. zavřeno)
Úterý až sobota:     17 h – 20 h
Neděle:                    zavřeno
Po tuto dobu si můžete objednat večeři, pokud si budete přát posedět u dobrého vínka déle, rádi se o Vás postaráme do 22 hodin.

Snídaně:

Po – Ne: 6 h – 10 h